Öne Çıkanlar CHPli belediye başkanları Futbol yardım tırı hz. musa Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık

AK Parti Edirne Medya Tanıtım Başkanı Soydan:

- ''Geçmiş olsun ziyaretlerini yaparken insani mi, yoksa siyasi durumları mı dikkate almalıyız''

AK Parti Edirne Medya Tanıtım Başkanı Soydan:

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne Medya Tanıtım Başkanı Ali Soydan, ''Geçmiş olsun ziyaretlerini yaparken insani mi, yoksa siyasi durumları mı dikkate almalıyız.'' dedi.

Soydan, AK Parti Edirne İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, bayramın ikinci günü AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe'nin Meriç ilçesinde, kaza yapan bir aileye geçmiş olsun ziyaretinde bulunduğunu hatırlattı.

Kazaya karışan kişinin sosyal ve siyasi kimliğinin önemli olmadığını ifade eden Soydan, konuşmasına şöyle devam etti:

''Adı üzerinde bu bir kazadır, kazaya karışanların sosyal ve siyasi kimlikleri önemli değildir. İnsani olarak yapılması gereken taraflara geçmiş olsun temennisinde bulunmak ve ihtiyaç varsa yardım etmektir. Bayramın 2. günü İl Başkanı Akmeşe, Meriç ilçesi ve Subaşı beldesini ziyaret etmiştir. Bu ziyaret sırasında bir önceki gün gerçekleşen kazada ambulansın geç geldiği iddia edilmiş ve şikayet iletilmiştir. Geçmiş olsun dileklerinde bulunmak ve olayı anlamak üzere kazada yaralanan kardeşimizin evi ziyaret edilmiştir. Kamera kayıtlarından ambulansın zamanında geldiği anlaşılmıştır. Bu ziyaret de tüm ziyaretlerimiz gibi sosyal medyada paylaşılmış, parti adı veya kazaya karışan kişi ismi verilmemiştir. Ziyaret sonunda İl Başkanımız İlyas Akmeşe, Gürkan Güneser ve CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı'yı da arayarak geçmiş olsun dileklerini iletmiştir. Durum böyle iken Pekcanlı, sosyal medyada ve açıklamalarında partimizi siyasi propaganda ve şov yapmakla suçlamıştır. Bizden iki gün sonra kaza geçiren kardeşimizi ziyaret eden Edirne Belediye Başkanı da mı siyasi şov peşindedir ? Geçmiş olsun ziyaretlerini yaparken insani mi, yoksa siyasi durumları mı dikkate almalıyız. Kimin kimlere geçmiş olsun ziyareti yapacağına dair düzenleme CHP İl başkanlığınca mı yapılıyor?"


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196