Öne Çıkanlar Futbol CHPli belediye başkanları Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık yardım tırı hz. musa

AA'nın "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı

- Sakarya'da, Anadolu Ajansı'nın "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara ücretsiz dağıtıldı - Demokrasi nöbetine katılan Fatih Şahin: - "Güzel bir uygulama. Çok memnun kaldım. Bu zamana kadar darbe sürecini televizyondan takip ettim. Bunların hepsi bu kitapta birleştirilmiş. Emeği geçenlere teşekkür ederim"

AA'nın

SAKARYA (AA) - Anadolu Ajansı (AA) tarafından hazırlanan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Sakarya'da demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara dağıtıldı.

Darbe girişiminde yaşanan tüm gelişmelerin, AA muhabirlerinin anlık haberleri ve olay anındaki fotoğraflarıyla kronolojik bir sıraya göre derlendiği "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı Demokrasi Meydanı'nda kurulan stantta, vatandaşlara ücretsiz dağıtıldı.

Kitabı alan Fatih Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çalışmanın çok güzel olduğunu belirterek, "Güzel bir uygulama. Çok memnun kaldım. Bu zamana kadar darbe sürecini televizyondan takip ettim. Bunların hepsi bu kitapta birleştirilmiş. Emeği geçenlere teşekkür ederim." diye konuştu.

Mukaddes Candan ise Türkiye'nin çok kötü günlerden geçtiğini belirterek, "Allah bir daha bu günleri göstermesin. Çok acı, darbe girişimini ilk duyduğumda tüylerim diken diken oldu, ağlayacak gibi oldum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, sokağa çıkanlardan ve bütün halkımızdan Allah razı olsun. Kitapta her şeyi anlatmışsınız şehitler, darbeci hainler... İleride biz bunları çocuklarımıza anlatacağız. Çok önemli bir hizmet. Birçok nesile aktarılacak. Allah razı olsun hizmetlerden dolayı." şeklinde konuştu.

Türk halkının sokaklara çıkarak darbe girişimine direnmesi, muhalefet liderlerinin ve medyanın darbeye karşı ortak tavrı, tüm dünyadan siyasetçilerin darbe girişimine yönelik tepkileri ile Türkiye'ye destek açıklamaları, darbeye direnirken şehit düşenler ve yaralananlar, darbe girişimi sonrası gözaltılar, açığa almalar ve tutuklamalar, 20 Temmuz itibarıyla ortaya çıkan rakamlar, AA'nın fotoğraf ve infografikleriyle tarihi bir belge niteliği taşıyan kitapta yer alıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196