Öne Çıkanlar Fetin Şöleni Osmanlıspor maçı hikmet karaman internet kullanımı kaldırıldı

TOBB kurul ve komisyonlarında görev dağılımı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde komisyonlarda ve kurullardaki görev dağılımı yapıldı. TOBB'dan yapılan açıklama şu şekilde:

TOBB kurul ve komisyonlarında görev dağılımı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde komisyonlarda ve kurullardaki görev dağılımı yapıldı. TOBB'dan yapılan açıklama şu şekilde:

Mevzuat Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Vergi Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, Basın Yayın Komisyonu, Ekonomi Politikası Komisyonu, İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Kurulu, Hayvancılık Kurulu, Tarım Kurulu, KOBİ Politikaları Kurulu, Turizm Kurulu, Mesleki Eğitim Kurulu ve Sosyal Politikalar Kurulu, ilk toplantıları gerçekleştirerek, başkan, başkan yardımcılığı, sözcü ve raportör seçimlerini yaptılar.



Komisyon ve kurullardaki görev dağılımı şöyle:

-Mevzuat Komisyonu

Başkan: Babaeski Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Özün

Başkan yardımcısı: Cihanbeyli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Kabakcı

Sözcü: Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Uzun

Raportör: Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arat

Üyeler: Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Gök,

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Çalbay,

Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen

Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe komisyon üyesi



-Dilekleri İnceleme Komisyonu



Başkan: Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Demirci

Başkan yardımcısı: Van Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Selman Toprak

Sözcü: Ilgın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Koç

Raportör: Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Saim Alpaslan

Üyeler: Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva

Muğla Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gökmen

Terme Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Trabzon

İskenderun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Özer

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Sarsık



-Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu



Başkan: Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu

Başkan yardımcısı: Mucur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Çağlayan

Sözcü: Haymana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Özkan

Raportör: Kadirli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Tatlı

Üyeler: Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Altınay

Edremit Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aynur

İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şakir İşeri

Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Deniz Günal

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer



-Avrupa Birliği Uyum Komisyonu



Başkan: Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar

Başkan Yardımcısı: Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Ak

Sözcü: Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel

Raportör: Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis Üyesi Hatice Suzan Erman

Üyeler: Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Naci Cebecioğlu

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü

Kayseri Ticaret Odası Meclis Üyesi Şafak Altınay



-Vergi Komisyonu



Başkan: Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu

Başkan Yardımcısı: Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten

Sözcü: Nazilli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahiye Erürker

Raportör: Gönen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özçağlayan

Üyeler: Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Zor

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç

Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Taş

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek



-Dış İlişkiler Komisyonu



Başkan: Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ruhi Koçak

Başkan Yardımcısı: Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat

Sözcü: Konya Ticaret Odası Meclis Üyesi Zerrin Özel

Raportör: Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çınar Ulusoy

Üyeler: Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş

Mardin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Tutaşı

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Efendioğlu

Söke Ticaret Borsası Meclis Üyesi Ahmet Tuğrul Başer

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Ali Fuat Er



-Basın Yayın Komisyonu



Başkan: İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi İsrafil Kuralay

Başkan Yardımcısı: Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi Abdullah Abdulkadiroğlu

Sözcü: Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Züleyda Çelebi

Raportör: Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar

Üyeler: Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt

Kozan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yağan

Kaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ülkü Avşar

Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer



-Ekonomi Politikası Komisyonu



Başkan: Muş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Cengiz

Başkan Yardımcısı: Düzce Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Karslıoğlu

Sözcü: Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Polat

Raportör: Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çenet

Üyeler: Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar

Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Balcıoğlu

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şöhretoğlu

Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Kesim

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ergin Okandeniz



-İnşaat Ve Taahhüt Hizmetleri Kurulu



Başkan: Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Tezcan

Başkan Yardımcısı: Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Aktepe

Sözcü: Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent

Raportör: Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekayi Bükrü

Üyeler: Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Can Keleş

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu

Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Işık

Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz

Çumra Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kural



-Hayvancılık Kurulu



Başkan: Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yörük

Başkan Yardımcısı: Konya/Ereğli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Ünlü

Sözcü: Adıyaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdullah Tutak

Raportör: Sandıklı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Şahin

Üyeler: Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar

Susurluk Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Göçer

Bolvadin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Boyar

Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan

Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mutlu



-Tarım Kurulu



Başkan: Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın

Başkan Yardımcısı: Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmeddin Zaroğlu

Sözcü: Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan

Raportör: Kumluca Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Durdaş

Üyeler: Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı

Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Acar

Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gürol Yılmaz

Nazilli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Aksüt

Edremit Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Tarkan Denizer



-Kobi Politikaları Kurulu



Başkan: Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Çakır

Başkan Yardımcısı: Salihli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yetiş Aksoy

Sözcü: Bayındır Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan İnanır

Raportör: Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz

Üyeler: Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çiftci

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hakan Uyan

Kozan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Baysal

Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan



-Turizm Kurulu



Başkan: Erdek Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faika Özlem Sarı

Başkan Yardımcısı: Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan

Sözcü: Selçuk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Koray Yolcu

Raportör: Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat H. Günay

Üyeler: Kars Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ötegen

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sarı

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Veys Faruk Balkanoğlu

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar



-Mesleki Eğitim Kurulu



Başkan: Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka

Başkan Yardımcısı: Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Seyhan

Sözcü: Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Sevin

Raportör: Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özen

Üyeler: Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tabak

Yahyalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tütüncü

Simav Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu

Lüleburgaz Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Var

Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora



-Sosyal Politikalar Kurulu



Başkan: Gebze Ticaret Odası Meclis Üyesi Abdullah Akpınar

Başkan Yardımcısı: Suluova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aksu

Sözcü: Iğdır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Kumtepe

Raportör: Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Acar

Üyeler: Batman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Demir

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Sargın

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdal Öndeş

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Şinasi Bayraktar

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Necati Malkoç

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196