Öne Çıkanlar Bursaspor Bilecik koyun hırsızlığı iddiası Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) hayatını

Doğalgaza indirim geliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, kış gelmeden büyük bir ihtimalle doğalgaz indirimi yapacaklarını söyledi.

Doğalgaza indirim geliyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak CNN Türk'te Hande Fırat'ın sorularını yanıtladı. Albayrak 15 Temmuz darbe girişimi ve o gece yaşananlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en yakınındaki isim olan Bakan Albayrak, FETÖ'cü hainlerin Silivri'deki intiharlarına ilişkin olarak da "Silivri'deki intiharların da incelenmesi gerektiğini düşünüyorum." dedi. Albayrak, açıklamalarında bir müjde vererek, "Kış gelmeden havalar soğumadan inşallah doğalgazda ciddi bir indirim yapacağız. " dedi..

VATANDAŞA DOĞALGAZ MÜJDESİ

Enerji Bakanı Albayrak, ayrıca kış mevsimi gelmeden vatandaşa doğalgazda indirim yapılacağını açıklayarak, "Kış gelmeden, havalar soğumadan büyük ihtimalle vatandaşımıza gazda ciddi bir indirim yapacağız. Oranlara çalışıyoruz. Ne kadar maksimum yapabiliriz ve bu sürecin sürekliliğini nasıl sağlayabiliriz; çalışıyoruz. İnşallah kış gelmeden açıklayacağız" dedi.

SANAYİCİLERE DE İYİ HABER

Albayrak, hane halkını ve sanayiciyi memnun edecek doğalgaz fiyatları için gereken adımların atılacağını belirtti. Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196