Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

Enes Aydın ODTÜ'nün birincilerinden oldu

Dünyanın sayılı üniversiteleri arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ) geçtiğimiz günlerde 2014 mezunlarını verdi. 4 çocuklu Aydın ailesinin en küçük çocuğu olan Enes Aydın, ODTÜ'den birincilikle mezun olunca ailesi sevinç gözyaşlarını tutamadı. Enes Aydın, İşletme Fakültesi bölüm birincisi olarak mezun olmanın gururunu hem kendi yaşadı, hem de ailesine yaşattı. Enes Aydın, başarı belgesini rektörün elinden aldı.

Enes Aydın ODTÜ'nün birincilerinden oldu

 Dünyanın önde gelen üniversitelerinden biri olan ODTÜ geçtiğimiz günlerde 2013-2014 mezunlarını verdi. Görkemli bir mezuniyet töreniyle öğrencilerini mezun eden ODTÜ, 2013-2014 yılında da mezun vermenin gururunu yaşadı. ODTÜ'ye mezuniyet törenine gelen 4 çocuklu Aydın ailesinin sevinci gözyaşlarına dönüştü. 4 çocuğundan en küçüğü ODTÜ'den mezun olan Enes Aydın'ın kendilerine büyük gurur yaşattığını dile getiren Aydın ailesi, "Oğlumuzla gurur duyuyoruz. Bugün dünyanın en gururlu ve en mutlu ailesi biziz." dedi.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ)  mezuniyeti, önceki gün öğrenciler ve ailelerinin katıldığı bir törenle gerçekleştirildi.

 Birbirinden başarılı öğrencilerin mezun olduğu törende, dereceye giren öğrencilere başarı belgesi verildi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme bölümünden mezun olan Enes Aydın, bölüm birincisi olarak gençlere örnek oldu.  

Enes Aydın, İşletme bölümü Suny Programı (çift lisans) yaparak, büyük bir başarıya imza attı. 1991 yılında Ankara’da doğan ve büyük başarı yakalayan Aydın’ın çabası memleketi Kızılcahamam’da da büyük bir gururla karşılandı.  Enes Aydın’ı bu mutlu gününde ailesi yalnız bırakmadı. 

ODTÜ’de yapılan törende yaklaşık 3000 kişi mezun oldu. 
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196