Eğitim:
2014 PMYO başvuruları başladı. YGS PMYO taban puanları kaç oldu? PMYO başvuru şartları neler? PMYO 2014. pmyo.pa.edu.tr
Yüzbinlerce gencin merakla beklediği sınavların en çok merak ettiği PMYO sınavına başvurular 7 Nisan 2014 tarihi itibari ile başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü 2014 PMYO sınavları için alıma çıktı. PMYO 2014 başvuru tarihleri. PMYO 2014 başvurularında neler gerekli. Sınava başvurmak için hangi evraklar gerekli.

2014 PMYO sınav başvurları başlamış durumda. Başvurular ile beraber YGS baraj puanını tutturanlar sınava hazırlanmaya başladılar. PMYO 2014 Sınav başvuru detayları haberimizn detayında yer alıyor....


PMYO sınavına giren öğrenciler başarılı oldukları takdirde 2 yıllık bir eğitimin ardından polis olarak Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde polis olarak göreve başlıyorlar. YGS 'den istenilen puanı alan adaylar ön mülkakata giriyor. Ön mülakatı geçen adaylar daha sonra yazılı sınava tabi tutuluyor. Yazılı sınavdan sonra sağlık raporu alarak okula başlayanlar 40 günlük bir intibak eğitimin ardından okula tamamen başlıyor. 2014 PMYO başvuruları. Sınava başvurmak için sayfamızdaki linke tıklayabilirsiniz.

kastamonu pmyo mülakat | izlesene.com

SINAV BAŞVURU KOŞULLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Siz değerli okuyucularımıza hizmetin en iyisini verebilmek için oluşturduğumuz sayfada, Polis Meslek Yüksek Okulu ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa öğrenebilirsiniz. Polis Meslek Yüksek Okulu başvuruları başlar başlamaz sistemimiz memuruz.net adresinde olacaktır. Polis Meslek Yüksek Okulu başvurularını ve tüm gelişmeleri gün içinde yayınlandığı gibi takip etmeye başlayabilirsiniz. PMYO 2014 Başvuru için tıklayınız. (Pasif başvuruların gün içinde açılması bekleniyor.) Polis Meslek Yüksek Okulu konusunda merak ettiklerinizi ve bilgi sahibi olmak istediklerinizi, istek, görüş ve önerilerinizi ‘yorumlar’ bölümünden aktarabilirsiniz. Sizin gibi heyecanla bekleyen adaylara ulaşabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

PMYO’na başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz. 2014 PMYO başvuru tarihi, 2014 PMYO başvuru saati, 2014 PMYO başvuru kılavuzu, 2014 PMYO başvuru zamanı ve çok daha fazlasını memuruz.net adresinden takip edebilirsiniz. 2014 PMYO başvuru tarihleri ne zaman olduğunu bu yazımızda, şartlarını ise yönetmelik hükümlerine göre bir sonraki yazımızda sizlere aktaracağız. 2014 PMYO adaylarına başarılar dileriz..PMYO'lara öğrenci alımı konusundaki takvimler sürekli erteleniyor.

pmyo.pa.edu.tr adresinde, ilk yapılan açıklamada, ilanın Mart ayı sonuna kadar yayımlanacağı belirtilmişti.

Ancak, 31 Mart'ta açıklama yapıldı ve bu kez ilanın 7 Nisan tarihinde yayımlanacağı yönündeki açıklama siteye konuldu.

Dün 7 Nisan'dı ve hiçbir yeni gelişme bulunuyordu. Bugün ise internet sitesi açılmıyor.

Polis Meslek Yüksek Okulu yetkililerinin, adayları daha ne kadar bekleteceği bilinmiyor.
Memurlar.Net - Özel

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

TEV meslek lisesi ve üniversite öğrencilerine...
Türk Eğitim Vakfı (TEV)'ndan meslek lisesi ve üniversite öğrencilerine burs müjdesi. TEV; meslek lisesi...

Haberi Oku