Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül  Sosyal Ben  BGD Cup Bilecik Leyla Zana

Ne selfie imiş arkadaş! Cesetle bile fotoğraf çektirtti!!

Selfie çılgınlığı sınır tanımıyor. Dünyaca ünlü yıldızların bile kapıldığı akıma sonunda bu da oldu. Birmingham'da bulunan bir kız kadavra ile çektiği selfie fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Fotoğrafı görenler bu kadarda olmaz derken Üniversite yönetimi soruşturma başlattı.

Ne selfie imiş arkadaş! Cesetle bile fotoğraf çektirtti!!
Selfie furyası sınır tanımıyor. Genç kız üniversitesinin biyoloji departmanına girerek kadavraların arasında selfie pozu çekti ve Instagram'dan paylaştı. Fotoğrafı görenler anında şikayet etti.

Selfie yani kendi pozunu çekme furyası devam ediyor. Bir kız bu işi abartında büyük tepki topladı. Üniversitesinin biyoloji departmanına girerek kadavraların arasında selfie pozu çeken kız bir de fotoğrafı Instagram'dan paylaştı.
Son olarak Birmingham'da bulunan Alabama Üniversitesi'nde öğrenci olan bir genç kız geçtiğimiz gün Instagram kadavraların arasında çekilmiş pozunu paylaştı.

Üniversitenin biyoloji departmanında bulunan kadavraların arasına girerek bu fotoğrafı çeken genç kızın fotoğrafı internete koymasıyla Instagram'dan büyük tepki geldi ve fotoğraf kaldırıldı.

Okul yönetimi ise kadavraların bulunduğu bölümde telefon ve fotoğraf makinelerinin kullanımının yasak olduğunu hatırlattı ve olay hakkında inceleme başlatıldığını ve aynı olayın tekrarlanmaması için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196