Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

Madonna, Miley'e sahip çıktı

Dünyaca ünlü yıldız Madonna'nın Miley Cyrus ile yaptığı düet dünya gündemine oturdu.Depresyondaki ünlülere destek olduğu söylenen Madonna'nın konserdeki yaptıkları bu kadar olmaz dedirtti.

Madonna, Miley'e sahip çıktı
Dünyaca ünlü isim Madonna, medyanın hedef aldığı bir çok ünlüye destek verdi. Şimdi de Miley Cyrus'a destek veren Madonna birlikte bir çalışma yapacak. Depresyona giren ünlülere Madonna desteği!

Aykırı kıyafetleri yüzünden eleştirilen Miley Cyrus'a Madonna'dan tam destek. Madonna, provokatif şovları ve seksi kıyafetleri ile eleştirilen Miley Cyrus'u kanatlarının altına aldı.

MİLEY CYRUS'A TAM DESTEK

Medyanın hedef aldığı ünlü isimlerin imdadına yetişen Madonna, bu kez de Miley Cyrus'a destek oldu. Madonna ile Miley Cyrus ortak bir müzik çalışması yapacak.

Madonna'da bir dönem çok fazla eleştiriliyordu. Hedef alınan ünlülere yardım etme isteği de burdan geliyor olmalı. Madonna kendisi gibi sert yorumlarla karşı karşıya kalan genç ve ünlü isimleri koruma altına alıyor.

DEPRESYONA GİREN ÜNLÜLERE MADONNA DESTEĞİ

Giyim tarzı ve şovlarıyla hedef haline getirilen Miley Cyrus hakkında konuşan Madonna, onun başarılı genç bir şarkıcı olduğunu söyledi. Madonna ile Miley Cyrus MTV için özel bir düet yapacak. Madonna'nın Don't Tell Me şarkısı ile Miley Cyrusın We CAn't Stop adlı şarkısı birleştirilip özel bir şekilde yorumlanacak.


Madonna ile Miley Cyrus'un beraber şarkı söyleyeceği duyulduğundan beri sosyal medya bu konuyu konuşuyor. Miley Cyrus, Madonna ile şarkı söyleyeceği için çok mutlu olduğunu, yıllardır hayranı olduğu bir isimle düet yapacağını belirtti.

Madonna, Miley Cyrus'a verdiği desteği Twitter'dan takipçileriyle paylaştı. Daha Önce intiharın eşine geldiği söylenen Britney Spears'a da yine Madonna destek olmuştu. Yine tavırlarıyla çok eleştiri alan Nicky Minaj ile de ortak projelerde yer almıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196