Öne Çıkanlar Futbol Bilecik ERV Nene Hatun kadıköy Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Kim Kardashian'ı yerler kesmedi direklere tırmanacak!

Kanye West ile beraberliğinden North adında bir kız doğuran Kim Kardashian, eski formuna hızla geri döndü. Eski formuna kavuşan Kardashian artık yürekleri tekrar hoplatmanın yollarını arıyor. Ünlü realty şov yıldızı striptiz yapacak ve izleyenleri mesh edecek.

Kim Kardashian'ı yerler kesmedi direklere tırmanacak!
Kim Kardashian ekranlara büyük bir hızla geri dönüyor... Gelecek için güzel  planları olan ;Kardashian bazılarını faaliyete geçirmeye başladı bile.

Ermeni asıllı Kim Kardashian,yine farkını ortaya koymaya hazırlanıyor..Dünyaya iri kalçalarıyla namsalan Kardashain doğumdan sonra kendisini topluyor ve eski formuna kavuşmaya başlıyor..Anlaşılan o ki, Kim Kardashian’ın gelecek içinde çok güzel planları var..

Kim Kardashian yürek hoplatmaya hazırlanıyor!Bakın ne dersi alıyor..

Dış basından edindiği bilgiye göre Kim Kardashian’ın gelecekle ilgili süprizini çantasındaki likralı elbise ve spor ayakkabılar ortayaçıkardı. Kardashian’ın Arkadaşları Larsa Pippen ve Blac Chyna ile dans kursuna başladığı ve sahnede STRİPTİZ şovuna hazırlandığı iddia ediliyor..

Bu iddia tam olarak doğrulanamazken, Kardashian İnstagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla file çoraplı bir poz vererek sevenlerinin yüreklerini hoplatmayı başardı..


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196