Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Kendi oğluna 4 yıl eziyet etti!

Kendi oğlunu 4 yıl boyunca evine bir gizli bölmede sakladı. 13 Yaşında ki bir çocuğa bunu neden yapar bir baba? Kendi çocuğunu saklayan adamın haberi sitemizde!

Kendi oğluna 4 yıl eziyet etti!
ABD'de bir adam kendi öz oğlunu 2'nci eşi ile birlikte 4 sene hapsetti adeta! 13 yaşındaki talihsiz çocuk 4 yıl boyunca öz babası tarafından evin gizli bölmesinde alıkonuldu. Baba ve 2'nci eşi tarafından herkesten saklanan çocuk babasını ziyaret ettikten sonra kaybolmuştu.
Annesi ile iletişime geçti
Senelerdir babasının evinde zorla tutulan 13 yaşındaki ABD'li genç, geçtiğimiz günlerde evdeki bir akıllı telefona yüklediği mesajlaşma uygulaması sayesinde gizlice annesiyle iletişime geçti.Kendi oğlunu 4 yıl boyunca evine bir gizli bölmede sakladı. 13 Yaşında ki bir çocuğa bunu neden yapar bir baba? Kendi çocuğunu saklayan adamın haberi sitemizde!
Oğlunun eski eşinin evinde tutulduğunu ve şiddet gördüğünü öğrenen annenin ihbarının ardından 37 yaşındaki Gregory Jean ve 42 yaşındaki Joy Davis gözaltına alındı. 3 ayrı şuçla yargılanan Jean ve Davis'in duruşmaları Pazar günü başladı.
Yapılan açıklamaya göre, 2010 yılında kaybolan çocuk yıllarca babasının evindeki gizli bir bölmede yaşamak zorunda kalmış.ABD'nin Atlanta kentinde 4 yıl boyunca kayıp olan 13 yaşındaki çocuk, öz babası tarafından evinin gizli bölmesinde saklanmış. 2'nci eşiyle birlikte çocuğa işkence eden çift, çocuğun annesinin ihbarı üzerine gözaltına alındı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196