Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

First Lady bile olsa aldatılınca terk ediyor!

Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ile 7 yıldır birlikte olan First Layd Valerie Trierweiler aldatıldığını öğrenince sarayı terketti. Hollande ile ayrıldığının duyurulması ardından sarayı terk eden Fist Lady Twitter üzerinden teşekkür mesajı yayınladı. Peki yarın Türkiye'ye gelecek olan Hollande sevgilisiyle mi yoksa yalnız mı gelecek?

First Lady bile olsa aldatılınca terk ediyor!
First lady Valerie Trierweiler ile ilişkisini resmen bitiren Fransa Cumhurbaşkanı Hollande yarın Türkiye'ye geliyor. Hollande Türkiye2ye gelmeden önce first lady sarayı terketti. Trierweiler'in bu davranışı akla first lady de olsa kadın kadındır sözünü getirdi. Peki bundan sonra Trierweiler'in yaşantısı nasıl olacak?

Pazar günü gazetelerin çıkmaması nedeniyle yazılı basın bu konu ile ilgili haber ve yorumlarını veremezken, radyo ve televizyon kanalları gelişmeyi ilk haber olarak dinleyicilerine duyurmaya devam ediyor.

TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI

First lady unvanı sona eren Trierweiler, twitter hesabından yazdığı mesajda, Elysee Sarayı personeline gösterdikleri ilgi ve yakınlıktan dolayı teşekkür etti. First lady unvanının sona ermesiyle birlikte Trierweiller, taburcu olduktan sonra son bir haftadır istirahat ettiği Cumhurbaşkanlığına ait malikaneden dün ayrılmıştı.

Elysee Sarayı kaynakları, Fransız hayır derneğine adına bugün Hindistan’a gidecek Trierweiller’e sadece güvenlik amacıyla korumaların eşlik edeceğini duyurdu.

ARTIK ÖZEL KORUMA DA YOK

Fransız televizyon kanallarının aktardığına göre, Trierweiller’e artık özel koruma, sekreter ve danışman verilmeyecek. Trierweiller'in saraydan ayrılması ile birlikte Elysee Sarayı yılda 400 bin avro tasarruf etmiş olacak.

Fransız medyasının diğer gündeme getirdiği konu ise, Trierweiller’in saraydan ayrılmasıyla birlikte bekar bir cumhurbaşkanı olarak Hollande’ın yurt içi ve yurt dışı gezilerde protokol sorunu yaşayıp yaşamayacağı.

HOLLANDE KİM EŞLİK EDECEK YENİ SEVGİLİSİ Mİ TAŞINACAK

Eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Elysee Sarayı'na seçildikten sonra eşi Cecilia'dan ayrılmasının hemen ardından manken ve şarkıcı Carla Bruni ile yaşamaya başlamış ve bu protokol sorununu bir anlamda çözmüştü.

Yine tartışılan diğer önemli bir konu da Fransızlar tarafından çok sevilip benimsenmeyen Trierweiler’in saraydan ayrılmasının ardından Hollande’ın kendisinden 18 yaş küçük gizli aşkı oyuncu Julie Gayet ile ilişkisini ne zaman kamuoyuna açıklayacağı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196