Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Böyle sapıklık görülmedi!

Almanya'da 51 yaşında ki işsiz adam 4 yıldır komşularının mahrem alanlarına koyduğu kamera ile izliyormuş. Şikayet üzerine polis röntgenciyi tutukladı.

Böyle sapıklık görülmedi!

Yanı başınızda ki komşunuzun sizi gözetlediğini düşünün. Üstelik 4 yıl boyunca tuvalet, banyo ve yatak odası gibi mahrem alanlara koyduğu kamera ile takip ediyor. İşte tam olarak bu olay Almanya'da gerçekleşti. Bir kişinin tuvalette ki gizli kamerayı görmesi sonucu durumu polise bildirmesi her şeyi açığa çıkardı. Sapık komşu önce suçunu kabul etmesede polisin inceleme sonucu bulduğu kanıtlar karşısında suçunu kabul etmek zorunda kaldı. Röntgenci komşu polis tarafından tutuklandı.

 Kentin Trudering semtindeki Anton-Geisenhofer Caddesi’nde oturan sapığın yaklaşık 4 yıl boyunca komşularını banyo, tuvalet ve yatak odası pencerelerine kurduğu gizli mini kameralarla gözetlediği ortaya çıktı.  

İşsiz sapığın, komşularını röntgenlemesi olayı, 42 yaşındaki bir komşusunun tuvaletinin penceresinde mini kamera bulup polise haber vermesiyle gün yüzüne çıktı. Polis tarafından gözaltına alınan sapık, önce suçlamaları reddetti. 

Polisin evinde yaptığı aramalar sonunda ele geçirdiği kanıtlarla 30 değişik röntgenleme olayını kanıtlamasının ardından suçlamaları kabul etmek zorunda kalan sapık tutuklandı.  
Anahtar Kelimeler:
TutuklandıSapıkKomşu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196