Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Bakire olan Suriyeliler 5 bin TL!

Bakire Suriyeli kızların 5 bin TL'ye alınıp satıldığını iddia eden Dr. Ümit Özdağ'dan kan donduran açıklamalar geldi. Özdağ açıklamalarında Suriye'den gelenlerin fuhuş'a zorlandığınında altını çizdi.

Bakire olan Suriyeliler 5 bin TL!
Suriyeli kadınlar 5 bin TL karşılığında satın alınıyor sonrada satılıyor iddiaları gerçek mi? Konferansa katılmak üzere Almanya'da bulunan 21. yy Türkiye Enstitüsü Başkanı ve 21.yy Dergisi Editörü Prof. Dr. Ümit Özdağ Duisburg'ta açıklamalarda bulundu.Bakire Suriyeli kızların 5 bin TL'ye alınıp satıldığını iddia eden Dr. Ümit Özdağ'dan kan donduran açıklamalar geldi. Özdağ açıklamalarında Suriye'den gelenlerin fuhuş'a zorlandığınında altını çizdi.
Cumartesi günü Köln Üniversitesi'nde verdiği konferansın ardından dün akşam Duisburg'ta bulunan Duisburg Merkez Ülkü Ocağı'nda verdiği konferansta, Ak Parti Hükumeti ve açılım süreci ile ilgili konuştu. Duisburg Merkez Ülkü Ocağı Başkanı Eren Yakışır'ın ardından konuşan Prof.Dr. Ümit Özdağ, Ortadoğu'daki sıcak gelişmeleri, Türkiye ile Suriye, Irak ilişkilerini ve Ak Parti Hükümeti'nin icraatlarını anlatan bir sunum yaptı ve ardından kendisini izlemek için salonu dolduran vatandaşlardan gelen soruları yanıtladı.

BAKİRELER 5 BİN TL'YE SATILIYOR

Özdağ, kendisine yöneltilen Suriye ve Irak'tan gelen mülteciler ile ilgili sorulara Ümit Özdağ, “Uluslararası standartlar sınıra 70 kilometre mesafede misafir edilmesini öngörüyor. Ama Türkiye'de her yere dağıldılar. Ayrıca kim olduğuna bakılmadan Türkiye vatandaşlık kimliği veriliyor. Mülteci alırken doğru dürüst bir planlama yapılmadığı için, Ağustos ayında kadınları bir aylık bebeği ile dilendiriyorsunuz. En kötüsü de bakireler, 5 bin lira'ya alınıp satılıyor. Köy düzeyine inen bu planlamayla bu duruma gelindi“ ifadelerinde bulundu.


Bir izleyicinin sorusunu “PKK'nin bitmesi için İmralı'da Öcalan ile pazarlık yapmak yerine Türkiye'nin, Cemil Bayık ve Murat Karayılan'ı da İmralı'ya getirebileceğini göstermesi gerekiyor. AKP'yi yönetenler, PKK ile kısmi özerlik konusunda anlaştılar, hatta bunun haritası bile hazırlanıyor. Ama bunu AKP, kendi grubuna bile açmaya cesaret edemiyor odalarda tartışıyorlar. Bundan dolayı gelecek seçimler için belirleyeceği milletvekili adaylar üzerinde gece gündüz çalışıyor“ şeklinde cevaplayan Özdağ, toplantı sonrası habercilerin sorularını yanıtlarken de, “AKP hükumeti açılım süreciyle ilgili planlarını seçim öncesi ortaya koymayacağını düşünüyorum, bunu yaparsa çok büyük oy kaybına uğrar. Hükümet süreci daha çok oyalamayla geçirmek isteyecektir. PKK da, tam aksine taleplerinin seçim öncesi karşılanmasından yana, seçim sonrası yeni Anayasa da kayıt altına alınmasını isteyecek“ diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196