Muhteşem Yüzyıl 121.bölüm fragmanı izle.. Şehzade Selim Yeniçeri'nin elinden nasıl kurtulacak?
Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde neler olacak? Beklenmedik bir şekilde yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta yeni bölüm fragmanı cumartesi akşamları yayınlanırken bu hafta dizi bitiminin hemen ardından yayınlandı. 

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile yine yeri yerinden oynatacak. Şehzade Mustafa'nın adım adım ölüme gidişi. Şehzade Mustafa'nın ipini çeken o mektup mühürlendi. Muhteşem Yüzyıl 121.bölümde mi ölecek Şehzade Mustafa?Süleyman yatağa düşüyor! Muhteşem Yüzyıl’da şehzadelerin taht mücadelesi başlıyor.  Hürrem, durumu kötüleşen Süleyman’ı iyileştirmek için var gücüyle uğraşıyor. Yeniçeri ve halk arasında Süleyman’ın öldüğü dedikodusu yayılıyor. Taht savaşında saflar belli oluyor! Selim’i tahta çıkarmak isteyen Hürrem ile Bayezıt’ı destekleyen Rüstem karşı karşıya geliyor. Rüstem, Hürrem’den habersiz ciddi bir karar alıyor. Mustafa ise payitahttan uzak tutuluyor! Dedikoduları engellemek için ayağa kalkan Süleyman aniden fenalaşıyor! Yeniçeriye gözdağı vermek için ocağa giden Selim’in hayatı tehlikeye giriyor! Hürrem oğlunu kurtarabilmek için düşmanının önünde diz çöküyor.  Muhteşem Yüzyıl, nefesleri kesecek yeni bölümüyle Star’da…
 
Seferden dönen Süleyman hastalığını gizlenmeye çalışırken, tüm şehirde Sultanın ölüm döşeğinde olduğu dedikodusu yayılır. Dedikodulara son vermek isteyen Süleyman halkın karşısına çıkmaya karar verir. Ancak bir anda fenalaşır.
 
Hürrem endişe içinde Süleyman’ın iyileşmesi için dua ederken, Rüstem Mustafa‘yı payitahttan uzak tutmaya çalışır. Ancak Mustafa’yı payitahta çağıran hiç umulmadık biri olur. Payitahta doğru yola çıkan Mustafa, bir tuzağın içine düşer. Mustafa için kendini siper eden önemli biri hayatını kaybeder.
 
Hürrem, Süleyman’ın ölmesi halinde Selim’i tahta çıkaracaktır. Mihrimah
annesinin yanlış bir karar verdiğini düşünmektedir. Rüstem, Bayezıt’ı desteklemek için Mihrimah’a bir şart koşar. Yeniçeri ve Piri Reis ise Mustafa’yı tahta çıkarmak için hazırlık yaparlar.
 
Rüstem, Hürrem’den habersiz tehlikeli bir oyuna girişir. Selim’i yeniçeriye gözdağı vermesi için ocağa yollar. Ancak yeniçeri ağasının Selim’i tehdit etmesiyle olaylar çığrından çıkar. Hürrem oğlunun hayatı için öyle birinden yardım ister ki tüm dengeler alt üst olur!
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Çağla Üzümcü 7 ay önce

Süleyman öldümü? Ama Sultan Selim olmıcakmı

Breaking Bad konusu ve yorumları
ABD drama televizyon dizisidir. 50 yaşında, lisede kimya öğretmeni olan Walter White (Bryan Cranston), maddi...

Haberi Oku