Merhamet son bölüm full izle (40.bölüm fragmanı) yeni bölüm fragmanı 12 Şubat 2014.. Irmak'ın hain planı
Başrollerini Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Burçin Terzioğlu gibi güçlü isimlerin rol aldığı Merhamet her hafta muhteşem bir bölüme imza atmaya devam ediyor. Merhamet son bölümü kaçıranlar veya yenidne izlemek isteyenler için haberimizin içinde yer alan ' MERHAMET SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...' linkine tıklamanız yeterli olacaktır..


Sermet, Deniz’e romantik bir teklifinde bulunuyor.
 
Narin ve Fırat arasındaki buzlar, Narin’in hamile olabileceği ihtimaliyle erimiştir. Havalara uçan Fırat, sabahı bekleyemez ve nöbetçi eczaneden kucaklar dolusu gebelik testi alır.

MERHAMET SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

 
 
Narin ve Deniz’in ilk müvekkili, belalı bir kabadayı olan eşinden boşanmak isteyen bir kadındır. Deniz, bu davada adeta kendi hayatını görür ve Sermet’le ilişkilerinin geleceği konusunda endişelere kapılmaya başlar. Merhamet 40.bölüm fragmanı izle. Merhamet son bölüm izle. Merhamet 39.bölüm izle
 
Recep’in başı, kendisini soruşturan adamla derttedir. Zafer’i Recep’in öldürdüğünden kuşkulanan adam, Recep’ten para sızdırma peşindedir.
 
Deniz’i Can’dan deli gibi kıskanmakta olan Sermet, artık bu işi kökünden çözmeye karar verir ve Deniz’e evlenme teklif etmeye karar verir. Irmak ise Sermet’in kendisini düşürdüğü durumu bir türlü hazmedememektedir. Sermet’ten intikam almak için bir plan yapmaktadır ancak, Irmak bu sefer kendi kuyusunu mu kazacaktır? Sermet nasıl evlenme teklif edeceğine karar verir ve Deniz’i  bir yolculuğa çıkartır.Merhamet 40.bölüm fragmanı izle. Merhamet son bölüm izle. Merhamet 39.bölüm izle 
 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Breaking Bad konusu ve yorumları
ABD drama televizyon dizisidir. 50 yaşında, lisede kimya öğretmeni olan Walter White (Bryan Cranston), maddi...

Haberi Oku