Küçük Ağa 5. bölüm full izle. Küçük Ağa izle. Küçük Ağa 5. bölüm izle / VİDEO
Kanal D'nin yeni dizilerinden olan Küçük Ağa'yı bir hayli sevdik. Emir Berke Zincidi'nin annesi ve babasının ayrılmaması için uğraşan küçük Mehmet amacına ulaşabilecek mi? Küçük Ağa izle. Küçük Ağa 5. bölüm izle. Küçük ağa 5. bölüm hd izle. Küçük ağa izle. Sinem ile Ali boşanacak mi? Küçük ağa 4. bölüm izle. Küçük ağa full izle.

Kanal D Ekranların da izlemeye doyamadığınız Küçük Ağa dizisi yeni bölüm ile yarın akşam ekranlarda olacak. Küçük Ağa 5.Bölüm ile güzel bir akşam yaşatacak. Ali ve Sinem arasında gerginlik yaşanacak olan bölüm de Mehmet(memocan) ne yapacak?


Küçük Ağa yeni bölüm de; Mehmet Can başını belaya sokmakta, her zaman olduğu gibi kendine rakip aratmamaktadır. Sinem ve Ali’yi peşinden sürükleyecek, korkutacak ve barışmalarını sağlayacak ne varsa yapmaya devam etmektedir. Sinem Ali için yakın duygulardan sonra araya girecek olan tartışma nedir?Küçük Ağa dizisi yeni bölümde başka neler yaşanacak?


Mehmet Ağa, Esma Hanım için ne yapsa şanssızlık peşini bırakmaz ve konakta işler fazlasıyla karışır. Ali ise bir anda oğlunun yerinde kendini bulur. Ali ve Sinem arasındaki çekişme bitmezken, Nur Hanım’ın kızını boşanmaya ikna etmeye çalışması, Mehmet Can’ın ise anne ve babasını barıştırma çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Sinem, Mehmetcan’a bir süre İstanbul dışında olması gerektiğinden bahseder.

Mehmetcan ve Sinem il dışına gitmeyi planlamaktadır. Ali’de ipler kopar. Mehmet can istedikleri olsun diye yine herkesi peşinde koşturacaktır.Mehmetcan bakalım yeni bölümde daha neler yapacak da anne ve babasını bir arada tutacak.Aile dizisi Küçük Ağa yeni bölüm ile ekranlara geliyor.


Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Breaking Bad konusu ve yorumları
ABD drama televizyon dizisidir. 50 yaşında, lisede kimya öğretmeni olan Walter White (Bryan Cranston), maddi...

Haberi Oku