Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

Kardashian kalçaları için özel terzi tuttu

ABD'li realitiy şov yıldızı Kim Kardashian sevgili Kanye West'ten bir çocuk dünyaya getirmişti. Doğumun ardından aldığı kiloları veren ve paylaştığı fotoğraflar bunu sık sık gösteren Kardashian orantısız vücudu için özel terzi tuttu.

Kardashian kalçaları için özel terzi tuttu
Göğüsleri ve kalçalarının büyüklüğüne oranla beli çok ince olan Kim Kardashian kendisi için özel terzi tuttu. Boyunun kısa, kalçalarının büyük olması yüzünden kıyafet bulmakta zorlanan Kardahian çareyi günlük 11 bin lira ödeyerek bir terzi tutmakta buldu. Özellikler pantolonlarda oynama yaptıracak olan ünlü güzelin kalçaları 102 cm.

1,57 boyu ve büyük kalçaları olan Kim Kardashian kıyafet bulmakta zorluk çektiği için kendine özel terzi tuttu. Dünyaca ünlü televizyon yıldızı özel terzisine günlük 11 bin lira ücret ödeyecek.

ÖZEL TERZİSİNE GÜNLÜK 11 BİN LİRA ÖDEYECEK

Kot pantolonlarının vücuduna iyi oturması için özel terzi tuttan Kim Kardashain tuttuğu özel terzisine günlük 11 bin lira gibi bir ücret ödeyecek. Dünyaca ünlü isim Kim Kardashian aldığı kıyafetlerin kalçalarına uygun hala getirilmesi için tersi tuttu. Kim Kardashian özel terzisine ise ödediği ücret ile magazin basınına malzeme verdi.

Kalçalarının çok büyük olmasından dolayı kendine göre pantolon bulamayan Kim Kardashian pantolon ve elbiselerini düzeltmesi için günlük 5 bin dolar ödeyecek.PANTOLONLARIN KALÇAYA TAM OLMASI İÇİN

Dünyaca ünlü TV yıldızı, sırf giysilerinin özellikle de kot pantolonlarının kalça bölümünün üzerine yakışması için küçük düzenlemeler yapacak özel bir terzi tuttu. İddialara göre de Kardashian terziye günlük 5 Bin Dolar yaklaşık 11 Bin TL ücret ödüyor. Grazia dergisinin iddiasına göre, Kardashian'ın terzisi Cornelius Clay aynı zamanda nişanlısı Kanye West'in de stil danışmanı.

KISA BOYLU KİM KARDASHİAN

Hamilelik kilolarını kısa sürede veren Kim Kardashian aslında 36 beden giyiyor. Ancak boyunun kısalığı ve kalçasının büyük olması giyinirken bazı sorunlar yaratıyor. Boyu 1.57 cm olan Kardashian'ın kalçaları ise 102 cm.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196