Dila Hanım 56.bölüm fragmanı (son bölüm full izle) 21 Şubat yeni bölüm.. Dile ile Rıza evlenecek mi?

Dila Hanım 56.bölüm fragmanı (son bölüm full izle) 21 Şubat yeni bölüm.. Dile ile Rıza evlenecek mi?

Dila Hanım 56.bölüm ile 21 Şubat akşamı Show Tv ekranlarında yerini alacak. Dila Hanım 55.bölümde neler olacak? Dila Hanım yeni yepyeni bölümü ile Show Tv ekranlarında..

Dila Hanım yeni bölümde Dila boşandı ve rahatladı. Dila ile Rıza ise bunu kutlarlar.. Rıza Dila'ya çok güzel bir sürpriz hazırlar. Dila ve Rıza Kapadokya'da muhteşem bir aşka imza atarlar. Dila Hanım 56.bölümde neler olacak? Dila Hanım 56.bölüm fragmanı sitemzide yerini alacaktır. Dila Hanım yeni bölümü ile 21 Şubat akşamı Show Tv ekranlarında olacak..

Rıza Suat’ın çevirdiği oyunu öğrenince sinirle Suat’ın evine gider. Suat’ın Rıza’ya süprizi vardır.Rıza’nın evini basacağını önceden tahmin ettiği için evine jandarma, emniyetten üst insanları davet eder. Rıza evi basınca herkes şahit olacaktır.

DİLA HANIM SON BÖLÜMÜ FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 
Azer, Fuat’la işbirliği içindedir.Arzu istenmediğini anlayınca Azer’i Kadir’le tehdit edip para istemektedir.Azer’in Arzu’ya yapacağı sürpriz Arzu’yu saf dışı bırakacak mıdır ?
 
Fatma babalık testi yaptırmak için doktora gitmiştir. Azer’in de kan vermesi gerekmektedir. Dila Azer’i hastaneye çağırır. Azer çocuğun kendinden olmadığını düşünmektedir. Azer sonuçları görünce ne yapacaktır?

1349
Bu Haber için yorum yapabilirsiniz 23.04.2014 14:44:34 23.21.34.188
Yorumlar()

İlgili Haberler

Son Eklenenler

Çok Okunanlar